Varování

26. října 2008 v 18:41 | purple |  others
Kamarádka, která toto měla na blogu mi poradila, abych to dala i na svůj, aby to každý věděl.. I vy by jste to měli udělat...Prosíím..

ŠIŘ TO DÁL.......!!VAROVÁNÍ!!

!!!Varování!!!
Tohle není legrace!....
Poprvé to bylo zaznamenáno v Paříži. Před několika týdny si sedla jedna osoba v kině na něco píchajícího na sedadle. Když vstala, aby zjistila, co to bylo, našla jehlu zapíchnutou do sedadla, na které byl připevněn vzkaz: "Právě jsi byl nakažen HIV". Kontrolní středisko chorob zaznamenalo v poslední době mnoho podobných případů v mnoha dalších městech i v PRAZE!!!Všechny testované jehly byly HIV pozitivní nebo obsahovaly zhoubný typ žloutenky. Středisko taktéž udává, že takovéto jehly byly nalezeny i na veřejných bankomatech a hlavně v dopravních prostředcích MHD, převážně metru. Je více než pravděpodobné, že jehly nastrkávají HIV nakažení narkomani.
Žádáme každého, aby byl v takových případech obezřetný.
Měli byste si pozorně prohlédnout každé veřejné sedadlo/židli s největší opatrností. Starostlivý vizuální pohled by měl stačit.
Zároveň vás žádáme, abyste tuto zprávu podali co nejvyššímu počtu blízkých, přátel i známých, které tak upozorníte na toto nebezpečí.
Je to velmi důležité! Jen si pomyslete: Můžete zachránit život jen tím, že odešlete tuto zprávu dále. Porosím, věnujte pár sekund vašeho času na odeslání tohoto odkazu dále. MUDr.Eva Bendová

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl(a) jsi tu?Klikni, jinak jseš tu načerno

click 100% (50)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama