Říjen 2008

Vir

27. října 2008 v 9:26 fun
Víly

26. října 2008 v 20:40 ...FAIRES...Moooc smutný článek

26. října 2008 v 20:12 ---Smrt---

Někde na cizím blogu jsem četla jeden moc smutný článek.Na konci mi kapaly slzy a musela jsem ho sem dát:


Tunel?Světlo?Nebo co mě bude za pár minut čekat? Umírám...vím to...ale jak to bude vypadat? Bude to bolet? Nebo to spíš bude úleva? Naposledy vidím ty na kterých mi záleželo a oni mě měli rádi. Smrt jsem si vybrala já a asi je to tak lepší už sem se nemohla divat jak mě všichni litují jak nade mnou brečí a doufají. Malá Adélka...najde si lepší kamarádku i sestřenku, ale když vzpomínám nato co jsme spolu zažily ani se mi umřít nechce, ale už je pozdě si to rozmýšlet! Tomášku tebe jsem milovala a pořád milovat budu...tak nebreč...nemá to cenu...už to tak je...Já vím, že mě přes to nemocniční sklo neslyší. Jen vidí jak se mi hýbou rty a vidí můj uslzený úsměv, ale přece ví, že ho miluju...bude jednou nějaká lepší čas rány léčí. Mamka- té jsem asi ublížila hodně ale taky ji to přejde. Rendy nevěřila jsem že budeš brečet, víš to?!A přece brečíš...není proč!Taky mě neslyšíš ale doktoři vám všem řeknou co jsem řekla...Niky ty mi budeš chybět asi si musíš říkat že jsem sobec a že jsem slabá...a asi to tak je...byla jsi to ty která byla svědkem mého prvního příznaku toho co mě celou tu dobu zabíjelo...Tehdy jsi to asi tušila....asi dřív než já že to bude něco víc a zato ti mocinky dík! Poslední úsměv vám všem. Víte co teď přijde...nebrečte sakra...Já wim byla jsem slabá...ruce na skle k mému pokoji jsou mokré od slz, které vám kapou z tváří...Tak nebrečte...A DÍKY vám všem...
Už jde doktor. Tu injekci...moji poslední...vidím už z dálky. Na Tomovi je pořád vidět že by ke mně nejradši vletěl a tu injekci doktorovi vzal, ale dobře ví že to tak chci a proto je pro mě vším, protože to chápe.
Žádný tunel...žádné světlo...
Jenom obrovská úleva od vší bolesti a poslední úsměv patří Tomáškovi...nebrečte...to jsou moje poslední slova...Nebrečte!!!Jsi závislák na kompu???

26. října 2008 v 20:02 | purple |  fun
1.Někdo ti vypráví vtip a ty odpovíš "lol".


2.Klikneš 2x i na dálkovém ovládání televize.
3.Jsi online, ještě než si ráno vyčistíš zuby.
4.Mezi tvé nejlepší kámoše patří soubory jpg.

5.Než si přečteš všechny nové e-maily, uběhnou celé hodiny.

6.Dokonce tvoje zvíře má vlastní webové stránky.


7.Info o počasí hledáš raději na netu, než aby ses podíval/a z okna.

8.Když se s někým seznámíš, zeptáš se: "Máš počítač?"

9.Vana ti přetekla, protože ses ještě chtěl/a rychle juknout na net...
10.Adresu na dopisní obálku nadepisuješ www..
Bathory

26. října 2008 v 19:39
Plakát


Žánr: Drama, Historický
Rok výroby: 2008
Režie: Juraj Jakubisko

Popis filmu

Historický velkofilm Juraje Jakubiska a současně nejdražší filmový projekt střední Evropy přivádí k životu krvavou legendu o Čachtické paní. Ta se podle pověstí koupala v krvi panen a na svých panstvích po léta vraždila a mučila své poddané. Kruté skutky dovedly hraběnku Erzsébet Báthory (1560 - 1614) až do Guinnessovy knihy rekordů, v níž je vedena jako největší vražedkyně všech dob. Výpravný snímek plný velkolepých bitev i osobních dramat v produkci společností Jakubisko film, Film and Music Entertainment (UK) a Eurofilm Studio (HU) je patnáctý celovečerní film Juraje Jakubiska. Ústřední postavou filmu je Erzsébet Báthory, u nás známá jako Alžběta Báthory.

Kým ve skutečnosti byla? "Krvavou hraběnkou", sadistickou vražedkyní, nebo obětí temných intrik, pomluv a bezpráví? Krutou, nemilosrdnou vladařkou, či zranitelnou, osamělou vdovou, jejíž krutost nepřesáhla zvyky doby? Nebo obojím? Pohledy historiků na životní příběh této kontroverzní šlechtičny se rozcházejí. Pojetí její osoby coby vraždícího monstra zpochybňují nové důkazy ukazující na hraběnku, která se díky svému bohatství a nezávislosti stala terčem spiknutí lidí, usilujících o její rozsáhlé majetky. Svědecké výpovědi o jejích krutostech jsou konfrontovány s faktem, že ve svém čachtickém sídle byla uvězněna bez procesu a soudu. Režiséra Juraje Jakubiska zaujal právě "nový" pohled. Manžel Alžběty Báthoryové, František Nádasdy, bojuje ve válkách s Turky a ona sama dohlíží na správu rozsáhlých rodových majetků a na výchovu dětí. Manžel jí jednou pošle dárek v podobě italského malíře Merisiho Caravaggia, který zůstane na jejím dvoře několik let. Mezi ním a osamělou ženou vznikne zvláštní pouto. Tou dobou se už ale nad její hlavou začnou stahovat zlověstná mračna, které ještě víc potemní po smrti jejího manžela. Mocná a bohatá žena musí čelit nepřátelům, kteří jsou schopní čehokoliv, i vlastním vnitřním běsům. Zvěsti o šílené vládkyni, která se ve snaze zastavit stárnutí koupe v krvi nevinných panen, začínají sílitAvatary.....baLet

26. října 2008 v 19:07 avatary

th_ballarinaemo.jpgth_ballerina.jpgth_ballerina3.png

click ↓↓


Pár Anglických citátů

26. října 2008 v 18:53 citáty

I can be only myself.. ..sorry if that is hell for you. ---> Mohu být jen sama sebou.. .. promiň jestli je to pro tebe peklo.

Wish I could a better person. ---> Přála bych si být lepším člověkem.


If loving you was wrong, I don't want to be right. ---> Jestlo to, že jsem tě milovala bylo špatné, potom nechci dělat správné věci.


I only wear black, until they make somethink darker. ---> Nosím pouze černou, dokud nevymyslí něco temějšího.


I hid my feeling behind a smile. ---> Skrývám svůj pocit za úsměv.


Wish I was as invisible as you make me fell. ---> Přála bych si být tak neviditelná, jak se kvůli tobě cítím.


Boys break hearts, so why don't girls break their necks? ---> Kluci lámou srdce, tak proč jim holky nezlomí krky?


You ask me what is wrong and I said nothink, then I turned around and whisper everythink. ---> Zeptal se mě co je špatně, já řekla nic, potom jsem se otočila a zašeptala vše.


I have fallen down, from heaven. ---> Spadla sjem dolů, z nebe.


That you konw my name, doesn't mean that you know me. ---> To, že znáš mé jméno neznamená, že znáš mě.


Where can you run to escape from yourself? ---> Kam máš běžet, abys utekl sám sobě?


You can run, but you can't hide.. ---> Můžeš běžet, ale neschováš se..


Sometimes, the person who you fall for, isn't ready to catch you.. ---> Někdy, člověk kvůli kterému padáš není připraven tě chytit..


Why does free love cost so much? ---> Proč láska zadarmo stojí tolik?


Just beacuse I don't care doesn't mean that I don't understand. ---> To, že mě to nezajímá, neznamená, že tomu nerozumím.


Maybe, when he broke my heart, he forgot that I could feel.. ---> Možná, že když mi zlomil srdce, zapomněl, že mám city..


You can't kill what you didn't create. ---> Nemůžeš zabít, to co jsi nevytvořil.


Fallen angel go to the hell. ---> Padlí andělé jdou do pekla.


Just beacuse I'm not crying doesn't mean that I'm ok. ---> To, že nepláču ještě neznamená, že jsem v pořádku.


I hurt myself, so you can't. ---> Zranila sjem se sama, takže ty už nemůžeš.


Never again will my tears fall for you. ---> Nikdy více pro tebe neuroním slzy.


Sorry, I can't be perfect. ---> Promiň, ale já nemůžu být perfektní.


Proti týrání

26. října 2008 v 18:51 Proti testech na zvířatech
Ahojky...tohle je pejsek,který přináší štěstí tvému blogu...Musíš pro něho ale něco udělat...dej si ho na blog a tím alepoň trochu pomůžeš proti týrání zvířat!!!


Slovník dnešních teenagerů

26. října 2008 v 18:45 fun
dívka- roštěnka, roštěna, kost, řezivo
chlapec - týpek, typan, toy, řízek, kus, kusanec, mástr, borec
ahoj- čus, čégro, zduř, zdar, zdarec, čau, hoj, hoja, nazdar, tě zdravim
políbit dívku - oblíznout kostičku
dobrá věc - rychta, krutost, nářez, hukot, rachot, férová záložitost
špatná věc, stresující situace - psycho
být dobrý - bejt hustej, dávat si něco, diktovat
škola- ústav, blázinec, cvokárna, vězení
krádež - voblož, podělávka
podívej se na tohle- čekuj todle
jídlo- chálka
najíst se - nachálovat, zchálovat
rodiče - fosilis, familie
matka- mütra, muti,máti, matice, mamba, matka-bradka-knír
otec- vati, fotr, foťa, ten chlap co si ho vzala moje matka
chudý člověk mimo komunitu - socka, outovej typan
party - 50. - 60. léta - čaj o páté
60. - 80. léta - věčírek, mejdan, mejdlo
90. léta - párty
součastnost -kalba, pařba, úlet

Petice

26. října 2008 v 18:43 Proti testech na zvířatech
Asi všichni milujeme pomazlit se s hebkou srstí našich mazlíčků.. Naše zvířátka měli štěstí.. Ale když zrovna hladíte vaše zvířátko, jiné umírá na pokusy.. Je to smutné a tak Vás vyzívám, abyste proti tomu se mnou bojovali.. Vím že nic proti tomu neuděláme, ale pomocte mi to aspoň rozšířit, aby si lidi uvědomili, že např. jejich zvířátko trpí, majitel ho mlátí, nedává mu nažrat... Pojďte aspoň tohle změnit!!! Dokážeme jim, že je to bolí a měli by si jich považovat!!!!! Smutně zdravím ty, kteří mají rádi zvířátka a v životě jim nebudou ubližovat!!!!

Podpisy: Veve, Joulinka, Bedib, Tr_apka, EmotiveGirl, MaTTy, Lovely_Lucinnka,LenyQaA,Sabushqa, Purple, petulkaPrincezn@

Varování

26. října 2008 v 18:41 | purple |  others
Kamarádka, která toto měla na blogu mi poradila, abych to dala i na svůj, aby to každý věděl.. I vy by jste to měli udělat...Prosíím..

ŠIŘ TO DÁL.......!!VAROVÁNÍ!!

!!!Varování!!!
Tohle není legrace!....
Poprvé to bylo zaznamenáno v Paříži. Před několika týdny si sedla jedna osoba v kině na něco píchajícího na sedadle. Když vstala, aby zjistila, co to bylo, našla jehlu zapíchnutou do sedadla, na které byl připevněn vzkaz: "Právě jsi byl nakažen HIV". Kontrolní středisko chorob zaznamenalo v poslední době mnoho podobných případů v mnoha dalších městech i v PRAZE!!!Všechny testované jehly byly HIV pozitivní nebo obsahovaly zhoubný typ žloutenky. Středisko taktéž udává, že takovéto jehly byly nalezeny i na veřejných bankomatech a hlavně v dopravních prostředcích MHD, převážně metru. Je více než pravděpodobné, že jehly nastrkávají HIV nakažení narkomani.
Žádáme každého, aby byl v takových případech obezřetný.
Měli byste si pozorně prohlédnout každé veřejné sedadlo/židli s největší opatrností. Starostlivý vizuální pohled by měl stačit.
Zároveň vás žádáme, abyste tuto zprávu podali co nejvyššímu počtu blízkých, přátel i známých, které tak upozorníte na toto nebezpečí.
Je to velmi důležité! Jen si pomyslete: Můžete zachránit život jen tím, že odešlete tuto zprávu dále. Porosím, věnujte pár sekund vašeho času na odeslání tohoto odkazu dále. MUDr.Eva Bendová


Chceš mít na svém blogu super mega návštěvnost???

26. října 2008 v 18:37 chcete na svém blogu zvýšit návštěvnost???
Ahuj, chceš mít takovéhle počítadlo ve 9:31 ráno??? Když jo, tak poslouchej:
•Na blog si dej vždy zdroj.Když kopíruješ, tak lidi jdou většinou za tím, co je nové, potřebuješ nový článek!

•Na blog si musíš dát tenhle článek! Ale uveď zdroj!/zdroj-od koho to máš zkopírovaný/ když si to teda na ten blog dáš, tak musíš psát reklamy, takhle mají bejt:

•Ahoj, chceš mít super mega návštevnost? Když jo, tak klikni na můj web, a můžeš mít online i 88 747!

Tak když to všechno udeláš a budeš psát ty reklamy, tak se lidi přijdou kouknout.Na tvým

počítadle se o 1 člověka zvýší! A může přijít i 39 lidí, tak si to teda na ten blog dej a ahoj!..:)))
Zdroj:sim-si-2.blog.cz


pixelky...Pucca

26. října 2008 v 18:33 | purple |  pixelky


Jmenovka od mojí *SB* Sabushqy

24. října 2008 v 11:24

Jmenovka od mojí new *SB* Sabushqy.
Sabi, moc tě láfuju
Její blogísek TADY.
♥♥♥