sebevraždy

24. dubna 2008 v 17:58 | purple |  sebevraždy

1) Jedy a prášky


Je to jedna z prvních věcí, která napadne mnoho lidí. Domnívají se totiž, že usnou ve spánku. Obzvláště ženy sahají po tomto prostředku. Ale dovolte mi, abych vás vyvedl z omylu.
Mnoho lidí si myslí: Tak já teď splácám páté přes deváte, nahážu do sebe všecko co doma najdu, usnu a už se neprobudím. NESMYSL. Samozřejmě, že se to může stát, ale většinou to dopadá tak, že lidé si vezmou "špatné" prášky a výsledkem je přirozená reakce organismu. Už jste se někdy vyzvraceli z podoby? Tak to je přesně to, co se vám stane, pakliže se otrávíte a uděláte to blbě. Navíc pokud si vezmete nějaké svinstvo, tak přežití už je na vážkách, ale vesměs strávíte několik hodin v ukrutných křečích a bolestech. Když budete mýt štěstí, ak vás někdo najde, když ne, máte před sebou čekání na smrt za strašlivých podmínek.
Tento způsob tedy vůbec není jednoduchý a jasný, navíc každý organismus snese jinou dávku. Jako s alkoholem co jednoho položí, tomu se druhý zasměje. A jak chcete odhadnout správnou míru. Tím, že do sebe nahážete co se do vás vleze taky všechno nevyřešíte. Můžete takzvaně přetočit tachometr a jak kdyby se nic nestalo.
Spousta lidí se také tráví naprosto nesmyslnými látkami. Pijí ředidla a podobné sajrajty a výsledkem sou někdy i dny plné utrpení, než nastane konec.
Takže zapomeňte na to, co znáte z televize. Tento způsob nepřenáší žádné jistoty, ani klidné umírání. Naopak. Většina lidí je nalezena včas a tak si prožije pouze soukromé peklo a pak zbytek života s výčitkou, o co se to pokusili.
Pokud vyloženě toužíte po tomto typu smrti, měli byste si zjistit, na co a jak vaše tělo reaguje. Potom sestavit seznam látek, které budou obsahovat analgetika a anestetika (utlumí bolest, oblbnou organismus) plus něco co vás sejme.


2) Řezné a bodné nože a nástroje

Jeden z nejstarších způsobů. Podřezat si žíly vypadá jako velmi snadný způsob, jak ukončit existenci. Ale divili byste si, kolik i zde lze udělat chyb a jak je to někdy obtížné.
Zaprvé si musíte uvědomit, jakou máte srážlivost krve a podle toho volit oblasti, kde se říznete. Velmi populární je zápěstí, ale lidé tímto způsobem většinou jen "zkouší" zemřít. Spousta jich neřízne dost hluboko, nebo vedou čepel špatně. Zapěstí otvíráme tak, že vedeme řez hluboko a v úhlu kolem 45 stupňů na žílu, nikdy ne kolmo. Když už si chce někdo vybrat takovýto způsob, nejlepší by bylo podříznout si však krk, nebo přetít aortu v břišní oblasti. To nikdy nezklame.
Nevýhodou tohoto systému je, že spousta lidí přežije, protože to odfláknou a neříznou správně. Ovšem to nejhorší je, že uděláte hrozné svinčík a tím připravíte velký šok těm, kteří vás najdou. Nemluvě o těch, co to budou muset uklízet.
O nalehávání na delší čepele a tak ani nemluvím, protože tím, že si propíchnete žaludek nebo plíce dosáhnete podobného účinku jako traviči - hodiny pomalého umírání. Navíc podřezávání žil bolí a nevytrhne to ani teplá koupel. A když už si to budete chtít užít za každou cenu, tak k dokonalosti to dovedli Japonci. Klekněte si, vražte čepel o délce okolo dvaceti centimetrů do levé části žaludku a pomalým řezem pokračujte doprava. Bolest je strašlivá a bude chvíli trvat než umřete.


3) Skoky z něčeho nebo pod něco


Skok je taktéž velmi častou formou sebevražd. Je nutno říci, že je to pravděpodobně jeden z nejvíce adrenalinových způsobů. Ovšem pokud si myslíte, že vylézt do desátého patra a hop je snadné a bez problémové, tak to jste na omylu. A že je to stoprocentní, tak to jste úplně vedle.
Stačí se podívat kolik skokanů přežije a jak pak vypadají. Nejčastější chybou je, že skákají na špatných místech. Lidi padají na střechy aut, do korun stromů, na jiné lidi, nebo po cestě dolů potkávají věci, které je zbrzdí. Tento způsob je velmi nepříjemný, protože i náhoda může shatit váš záměr. Blbě otevřené okno, náklaďák projíždějící pod mostem, zkrátka je toho hodně. A to už vůbec nemluvím o kreténech z Prahy, kteří skáčou na maminky s kočárkem. Tady byste hlavně měli brát v potaz, co budete dělat, když se vám to nepovede. U předchozích způsobů to není taková tragédie, ale tady většina lidí skončí s trvalými následky. A většinou fyzickými. Co potom, co budete dělat dál? Na vozíku, zohyzdění, pošramocení a to vše vlastní vinou.
A skoky pod auta a vlaky nejsou o nic lepší. Skočíte pod auto s dobrými brzdy a znalým řidičem a jste na vozíku jedna dvě. Vlak je taky jen pro drsňáky, protože lehněte si na koleje a čekejte, až vám vlak ujede hlavu. Většina lidí takhle přijde právě o nohy.


4.) Střelné zbraně


Máme tu kapitolu, kterou všichni považují za stoprocentní. Pokud máte upilovanou brokovnici v puse a bum, pak ano. Většina lidí se však střílí kulovými zbraněmi a to osobními. Nevěřili byste, co všechno se dá přežít. Dáte si pistoli ke spánku a bum. Ruka vám sjede a jediným výsledkem bude, že si ustřelíte kus hlavy, ale bohužel pro vás přežijete. A těch lidí co chodí po světě s průstřelem hlavy, to je až k neuvěření. Zkrátka pokud nemáte automaty nebo brokovnice, ani střelná zbraň není jistotou. A zapomeňte na filmy. Tam sebevraždy kontrastují s nesmrtelností hlavních hrdinů a umírá se tam i na průstřel ramene. Schválně se podívejte, co všechno dokázali přežít vojáci v jednotlivých válkách. Střelná zbraň není zárukou a navíc si musíte uvědomit, že tady víc než u čehokoliv jiného hrozí zabití nevinných. Smrt z pistole tedy zdaleka nepovažujte za nějakou tutovku. Ač vypadá nejlépe, je to nejhorší právě proto, že lidi tento způsob podcení. A jak se vám pak bude žít, s polovinou obličeje pryč? Co? Tohle prostě nedělejte, nemá to smysl.


5) Ostatní


V této skupině bych rád poukázal na mnoho dalších způsobů. Například bychom mluvit o oběšení nebo například elektrice. A v neposlední době třeba plynu.
Oběšení jako takové je velmi oblíbené u mužů. Je to hlavně proto, že když se zhoupneme, tak většinou není cesty zpět. Než nás někdo odřízne, tak je velká šance, že se udusíme a něco přestane fungovat. Na první pohled to vypadá, že jsem konečně našli něco co funguje, ale kdepak. Za prvé si musíte uvědomit, že u oběšení klasickým způsobem se vám nic nezlomí (jako na velkých šibenicích) a mozek funguje, i když všecko ostatní je již vypnuté. A tak potřebujem téměř patnáct minut, než dosáhneme kýženého výsledku a je po nás. Všichni víme, že život je sviňa a tak vám garantuju, že v desáté minutě někdo přijde a odřízne vás. Výsledným efektem bude "ztráta inteligence" nebo fyzické poškození z nedokonalého prokrvení. A pokud si myslíte, že někde viset deset minut za plného vědomí a škubat sebou je fajn, tak vám garantuju že ne.
Elektrika se stala v poslední době také velmi populární. Ale i když je nebezpečná, dnešní opatření jsou výborná. A tak než si hodíte rádio do vany, měli byste jít ukotvit jističe až nejlépe k trafačce. Protože jinak vám vyhodí pojistky a jediné co docílíte bude pěkné šok, rozbití rádia a popáleniny, které vám proud způsobí.
Otrávení se plynem bývalo velmi populární před lety. Dnes máme plyn zemní, který netráví nýbrž vybuchuje a tak se vlastně dostáváme do oblasti
hoření. A to bych řekl, že je jeden z nejhorších způsobů, jak se zabít. Způsobit si rozsáhlé popáleniny po velké části těla a pak strávit roky operacemi? Uhořelé končetiny? Kdepak dejte pokoj. Toto je pravděpodobně jediný způsob, který absolutně nechápu. Jak si tohle někdo může udělat. Umírat v bolestech a znetvořený. Tohle skutečně nedělejte.
Od ohně se dostáváme k vodě. Utopení je taktéž strašlivá smrt. Osobně si myslím, že je to nejtěžší způsob sebevraždy. Bojujete pod hladinou o každý doušek vzduchu. Protože člověk se neutopí hned. Nadechne vodu, vykašlává, znovu ji vdechuje a takhle to chvilku je než je konec. Ne, nedělejte to, sebevražda nemá cenu.


Způsobů sebevražd je mnoho, vždyť jen zabít se dá člověk na stotisíckrát. Takže způsobů jak si to udělat sám bude určitě víc.
Pokud se chcete skutečně zabít, tak si o tom něco více zjistěte. Nebudete pak aspoň překvapení, když se vzbudíte v nemocnici druhým na obtíž.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Naposledy* *Naposledy* | Web | 30. prosince 2008 v 12:30 | Reagovat

Hmm, mám zkušenost.

Ináč ať dělám co dělám..muzic nejde jak má:-(

Hlavně ať si to někdo neveme jako návod  na sebevraždu:-(

Pa:-X Cmuk

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama